X

Lind fëmija i parë i Alfios dhe Fatmës

Pritjes së ëmbël i erdhi fundi. Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani sot u bën prindër për herë të parë.

Lajmin e bëri të ditur vetë Alfio, nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ku shkruan: “Sot mësova përfundimisht cfarë do të thotë të duash dhe te te duan, sot mesova perfundimisht cfare eshte dashuria?? sot jeta ime ndryshoi si kurre me pare, sot erdhi tek ne NOAH dhe babi Alfio dhe mami Fatma jane njerezit me te lumtur ne bote dhe e duan shume shume shume.”

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Xhensila Myrtezaj ndryshon rrënjësisht pamje(Foto)

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj, ka vendosur të heqë dorë nga pamja e zakonshme fizike, duke bërë një ndryshim rrënjësor. Ajo ka...

Close