X

VIDEO/ Moment i veçantë në Angli, një motorist futet në stadium dhe shpërndan pica


Një episod tepër i veçantë është regjistruar në Angli, më saktë në kategorinë e dytë të futbollit anglez.

Ndërkohë që ishte duke u zhvilluar ndeshja mes Lejton Orient dhe Njuport Kaunti, në stadium është futur një motor i cili i ka surprizuar të gjithë.

Menjëherë kjo tërhoqi vëmendjen e të gjithëve, të cilët filluan edhe ta filmonin. Qëllimi i motoristit ka qenë të shpërndajë picat dhe destinacioni ka qenë pikërisht në një nga tribunat, ku ai e ka dërguar atë.

Për më shumë shikoni videon e mëposhtme:

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in SPORT
Murinjo festoi 57-vjetorin, drejtuesit e Totenhemit kanë gati dy dhurata për teknikun portugez

Totenhemi vazhdon të kërkojë një sulmues në ditët e mbetura të merkatos për të zëvendësuar Herri Kejnin e dëmtuar. Në...

Close