X

Shqiptari i dehur sulmon mjekët dhe policinë

Një 44-vjeçar shqiptar u arrestua mbrëmjen e së dielës pasi sulmoi punonjësit e ambulancës e më pas një oficer policie në Itali.

Shqiptari u gjet në gjendje të dehur i shtrirë në tokë.

Pasi erdhi ambulanca dhe policia, 44 vjeçari sulmoi punonjësit e ambulancës dhe më pas i bëri rezistencë policisë.

Shqiptari u shoqërua në komisariatin e Riminit.

Më herët 44-vjeçari kishte kërkuar azil politik, por më parë ai ka marrë ekspuls nga shteti italian.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Vokshi: Shteti në shërbim të Vilma Nushit, mban rreziqet e koncesioneve, privati fitimet

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Albana Vokshi, duke folur për televizionin "Ora", ka shprehur shqetësimin e saj në lidhje me koncesionet...

Close