X

VIDEO/ “Na doni të vdekur dhe me burgjet plot”- U arrestua sot ‘koka’ e grupit kriminal në Greqi, zbulohet kënga me foto nga qelia

Sandër Pemaj është shqiptari i arrestuar ditën e sotme në Greqi, ndërsa dyshohet se është koka e grupit kriminal të kapur në shtetin fqinj me 1.2 tonë kokainë.

Pemaj rezulton një emër i njohur për drejtësinë, pasi është dënuar disa herë për vepra penale tepër të rënda, ndërsa në kanalin youtube ekziston edhe një këngë mbi të, realizuar kur ai ishte pas hekurave dhe që shoqërohet me foto nga qelia e burgut.

Në tekstin e këngës përshkruhet aktiviteti i tij në burg, ndërsa thotë se do të dalë sërish dhe se askush nuk e ndalon dot.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME
Aksident në Himarë, makina përplas motorin, dy të plagosur

Një aksident është shënuar mbrëmjen e kësaj të shtune në zonën e Potamit në Himarë. Një makinë ka përplasur motorin...

Close