X

Tritol në Durrës, hidhet në erë makina e efektives së policisë

Një automjet ka shpërthyer dhe është hedhur në herë me anë të një tritoli. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Durrësit.

Paraprakisht mësohet se si pasojë e shpërthimit ka pasur dëme të shumta materiale, ndërkohë që nuk raportohet për të lënduar. Automjeti rezulton në pronësi të një efektiveje policie, identiteti i të cilës nuk dihet ende.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
VIDEO/ S’ka më shtretër në Pediatri, prindërit: Pesë orë në radhë me fëmijët e sëmurë

Urgjenca e Pediatrisë në spitalin Universitar “Nënë Tereza” kishte një fluks të madh fëmijësh të prekur nga gripi dhe virozat....

Close