X

Klea Huta me barkun e rrumbullakosur, respekton kodin e veshjes, foto nga ditëlindja e Kiara Titos


Klea Huta  dhe Elgit Doda janë në pritje të fëmijës së tyre parë. Pas 6 vitesh lidhjeje, të cilën deri para pak kohësh e mbajtën të fshehtë, ata shumë shpejt do të bëhen prindër. Fëmija pritet të vijë në jetë në ditët e para të verës dhe është i gjinisë mashkull.

Në ditëlindjen e Kiara Titos,  Klea Huta shfaqet  me barkun e rrumbullakosur, Ajo është e veshur me rroba në ngjyrë të zezë, ndoshta për të mos rënë në sy  ose i është përshtatur kodit të veshjes së eventit ku ka marrë pjesë. Në foto pranë saj ndodhet  edhe këngëtarja Anxhela Peristeri.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
“Të dua shpirt”/ Si nisi lidhja e Rike Roçit me kampionin e kickbox-it, Krist Prengës, çifti në prag të fejesës

Si nisi historia e njohjes së modeles së “Big Brother” me Krist Prengën? Ish-banorja e “Big Brother”, Rike Roçi, ka...

Close