X

Po kalonin rrugën, makina përplas tre nxënës në Lushnje


Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në Lushnje, ku një mjet ka përplasur tre këmbësore.

Dyshohet se të lënduarat janë nxënëse në shkollë, ndërsa nuk dihet ende gjendja e tyre.

Nga policia nuk ka ende një njoftim për ngjarjen, ndërsa burime bëjnë me dije se të lënduarat janë dërguar për mjekim drejt spitalit.

Ndërkohë policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
“Kurti dhe Mustafa nuk arrijnë dot koalicion shprese”, kreu i PSD: Të shkojmë në zgjedhje

Kreu i PSD në Kosovë Dardan Molliqaj, njëkohësisht dhe bashkëshorti i ministres së Arsimit në Shqipëri, Besa Shahini është shprehur...

Close