X

VIDEO/ ‘Skifterët’ e ‘Ali Demit’ në aksion, momentet kur vjedhin “Benz-in” luksoz në garazh


Një tjetër rast vjedhjeje ka mbërritur në redaksinë e JOQ Albania. Siç shihet dhe në videon e dërguar nga një qytetar, një automjeti të parkuar në parkingun e një pallati në zonën e Ali Demit ka rënë pre e grabitjes.

Autorët e vjedhjes janë dy të rinj me kapuça në kokë, të cilët hyjnë brenda në parking dhe nisin nga “puna”. Pasi e përfundojnë vjedhjen, ata largohen qetësisht nga parkingu.

Qytetari thotë se dy të rinjtë i kanë vjedhur stemën dhe sensorin e makinës së tij.

“Në pak ditë, janë vjedhur katër makina dhe tetë biçikleta”, qytetari publikon pamjet: Skifterët e Ali Demit në aksion! on Vidnews.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Video e Lefter Allës duke pirë drogë/ Ironia e Palokës: Rama do thotë se nga analizat në laborator privat, nuk është kokainë

Nënkryetari i Partisë Demokratike Edi Paloka, për videon e kryebashkiakut të Bulqizës, Lefter Alla, i cili shfaqet duke konsumuar kokainë,...

Close