X

Meta publikon letrën drejtuar “Venecias”: Shqipëria rrezikon kapjen totale të shtetit!

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, i është drejtuar Komisionit të Venecias “Për dhënien e një opinioni mbi procesin e zgjedhjes së anëtarëve të Gjykatës Kushtetuese në Republikën e Shqipërisë”. Në faqen zyrtare, kreu i shtetit ka publikuar letrën drejtuar “Venecias, ndërsa thekson se Shqipëria rrezikon kapjen totale të shtetit!

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Pas sulmeve të Hysenbelliut dhe Ndroqit, Veliaj denoncon mediat: Po më vënë gjoba se duan nga 30 kate!

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, ka bërë një reagim, për kronikën e publikuar ditën e djeshme në televizionin News24, ku...

Close