X

Video e kryebashkiakut duke pirë kokainë/ Astrit Patozi me ironi: E paskam ditur gabim që këta të fortët e Rilindjes vetëm e shisnin, por…

Kryetari i Partisë Bindja, Astrit Patozi e përcjell me ironi videon e publikuar sot ku kryetari i Bashkisë së Bulqizës, Lefter Alla shihen duke konsumuar kokainë.

Patozi shkruan se deri më tani kishte kujtuar se të fortët e Rilindjes vetëm e shisnin drogën për të bërë lekë.

Reagimi i plotë:

E PASKAM DITUR GABIM…

Unë e dija se këta të fortët e RILINDJES, që merren me drogë, ua shisnin të tjerëve për të bërë lekë, por ata me sa duket e thithkan për vete gjysmën e kokainës.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Juventusi nuk e diskuton Romën, i mjafton një pjesë për të kaluar në Kupë

Juventusi ka mundur Romën 3-1 në çerekfinalet e Kupës së Italisë dhe ka kaluar në turin tjetër ku pret me...

Close