X

VIDEO/ U përfol për një lidhje me miliarderin indian, Agnesa Vuthaj kap Hollywood-in, ja çfarë shkruajnë mediat ndërkombëtare

Modelja Agnesa Vuthaj, emri i të cilës kohët e fudnit u lakua për një lidhje me miliarderin indian, Chetan Snadesara, është bërë pjesë e një projekti Hollwoodian. Bukuroshja shqiptare do të jetë pjesë e një projekti ndërkombëtar bamirësi që u vjen në ndihmë dhe do të përkrahë gratë nga e gjithë bota.

CNN ka transmetuar një intervistë të Valeria Altobelli, si ideatore e këtij organizimi që ka bërë bashkë bukuroshet ndër vite të “Miss World” dhe nga Shqipëria ka zgjedhur Vuthajn. Kënga e Diane Warren, “I’m Standing With You”, do të këndohet në shumë gjuhë të botës dhe në gjuhën shqip do ta këndojë Agnesa Vuthaj.

Si qëllim, ky projekt ka ngritjen e zërit kundër diskriminit dhe abuzimit ndaj grave dhe fëmijëve. “E lumtur të isha pjesë e një projekti kaq të veçantë. Versioni ndërkombëtar i këngës “I’m standing with u”, kënga e Diane Ëarren e nominuar për Oscar tashmë e kënduar në gashtë gjuhë, të folura në 15 dhe të shkruara në 23. “Unë jam me ty është një projekt bamirësie që do përkrah gratë në gjithë botën,”- shkruan Agnesa teksa publikon një pjesë nga ky projekt.

Vuthaj u përfol në media se ishte në një lidhje me miliarderin indian Chetan Snadesara, zëra të cilat vetë modelja i mohoi.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Më shumë se 700 mijë euro, Ermal Mamaqi zbardh shifrën që shpenzoi për filmin “I love Tropoja”: Ishin lentet e shtrenjta

Ermal Mamaqi së shpejti nxjerr në treg, filmin e tij të dytë “I Love Tropoja”. I ftuar në “Wake Up”,...

Close