X

Policia jep detaje për plagosjen e dyfishtë në Tiranë

Një burrë dhe një grua janë plagosur nga të shtënat me armë zjarri në zonën e Alliasit në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur pak më parë në rrugën ‘Njazi Meka’ dhe janë plagosur dy persona. Mësohet se e gjithë ngjarja ka ndodhur brenda një banese.

Tiranë/InformacionParaprak

Rreth orës 21:40 në rrugën “Njazi Meka”, në rrethana ende të paqarta janë plagosur me armë zjarri çifti i bashkëshortëve shtetasit P. L dhe A.L, të cilët u dërguan në spital për ndihmë mjeksore. Grupi hetimor vijon punën pēr sqarimin e mëtejshëm të rrethanave të ngjarjes.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
LAJM I FUNDIT/ Të shtëna armësh në Tiranë, dy të plagosur

Një burrë dhe një grua janë plagosur nga të shtënat me armë zjarri në zonën e Alliasit në Tiranë. Ngjarja...

Close