X

LAJM I FUNDIT/ Të shtëna armësh në Tiranë, dy të plagosur

Një burrë dhe një grua janë plagosur nga të shtënat me armë zjarri në zonën e Alliasit në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur pak më parë në rrugën ‘Njazi Meka’ dhe janë plagosur dy persona.

Mësohet se e gjithë ngjarja ka ndodhur brenda një banese por nuk dihet ende identiteti i tyre si dhe shkaku i plagosjes.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Detaje të reja/ Dritan Dajti u dërgua në dy klinika private për sytë dhe alergjitë

Emri i Dritan Dajtit vazhdon t’i sjellë telashe policisë. I dënuar me katër burime të përjetshme, dhe më pas me...

Close