X

LAJM I FUNDIT/ Mjegull e pazakontë mbulon Tiranën (FOTO)

Kryeqyteti është pushtuar mbrëmjen e sotme nga një mjegull e dendur.

Siç shihet edhe në foto rrugët nuk dallohen për shkak të mjegullës.

Qarkullimi është vështirësuar ndjeshëm për shkak të mungesës së shikueshmërisë.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Vizita e gjeneralit libian Haftar në Athinë, Erdogan mesazh Mitsotakisit: Po hedh hapa të gabuar

Lufta në Libi, duket se ka hedhur tensionet dhe në anën tjetër të Mesdheut. Pas vizitës në Greqi të gjeneralit...

Close