X

VIDEO/ Fansat nxjerrin zbuluar Ledrin, teksa drekon në Dubai me të dashurën e tij


Ledri Vula po shijon disa pushime të gjata me të dashurën e tij, Sarën, duke qenë shumë kilometra larg Shqipërisë dhe Kosovës.

Dyshja nuk kanë publikuar asnjëherë foto së bashku, por dihet se janë në një lidhje prej vitesh.

Nga Maldivet, çifti po shijojnë edhe Dubain për momentin dhe së fundi është shfaqur një video ku këngëtari shumë i dashur për publikun është duke konsumuar drekë me Sarën.

 

View this post on Instagram

 

Princess Diana 👑😍

A post shared by Ledri❤️vula (@only_ledri14) on


E veçanta e videos është se në sfond dëgjohet kënga e tij “Princess Diana”.

Në fakt, Sara duket vetëm disa sekonda, dhe video është publikuar në një nga fanpage-t e shumta që janë hapur nga përkrahësit e këngëtarit.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Kastro Zizo prezanton të dashurën! Simpatikja që do ta bëjë për herë të tretë baba këngëtarin

Pak kohë më parë, Kastro Zizo bëri publik lajmin, se së shpejti do të bëhet baba për herë të tretë....

Close