X

VIDEO/ Rikthehet McGregor në kafaz, biletat shiten brenda ditës


Conor McGregor do të ndeshjet me Donald Cerrone në UFC 246 ditën e diel dhe biletat për këtë ndeshje të shumëpritur, janë shitur brenda ditës.

Ky lajm është konfirmuar nga zyrtarët e UFC-së. Conor McGregor nuk ndeshet që nga viti 2017, pas asaj humbje kundër Khabib Nurmagomedov.

Ndeshja mes McGregor dhe Donald Cerrone do të zhvillohet në Las Vegas dhe përfitimet nga ky event, pritet të kalojnë 10 milion dollarët.

Në rast se kjo gjë arrihet, do të ishte eventi i dytë më i shtrenjtë që është zhvilluar në Las Vegas, pas UFC 229, që arkëtoi thuajse 18 milion dollarë.

Të gjithë po presin me padurim rikthimin e “Notorius” McGregor dhe irlandezi ka premtuar se nuk do të zhgënjejë asnjë!

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, SPORT
U dhunua dhe u mor peng me makinë, policia: Si ndodhi ngjarja në Kamëz

Policia ka dhënë detaje në lidhje me ngjarjen ku një person u mor peng në Kamëz. Ngjarja ndodhi rreth orës...

Close