X

FOTO/ Rezart Veleshnja ‘prish’ shoqërinë e ngushtë me Luana Vjollcën, pas fotos që publikoi


Rezart Veleshnja vjen gjithmonë në vëmendje me postimet e tij në rrjete sociale.

Këtë herë ka vendosur të thumbojë të gjithë gjeneratën e re, që priren drejt botoksit dhe operacioneve plastike.

Me një foto të publikuar në profilin e tij Instagram, Veleshnja shkruan:

“Skerd kujdes, mund të jesh në shënjestër. Si do të duken gjenerata e re si gjyshe”.

Por, ky postim mund të merret për keq edhe nga Luana Vjollca, mikesha e tij e ngushtë, të cilën nuk nguron ta lavdërojë sa herë t’i jepet rasti.

Madje ai u kthye kundër Alketa Vejsiut, në mbrojtje të motrave Vjollca dhe Xhemi Shehut.

Siç dihet, Luana është vënë shpesh në qendër të vëmendjes për ndërhyrjet estetike që ka kryer. Megjithatë moderatorja ka zgjedhur të mos komentojë asnjëherë lidhur me këtë fakt.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Deklaroi hapur dashurinë, Rudina Dembacaj poston foto me me Mark Frrokun

Mund të cilësohen pa frikë si çifti më i ndjekur për momentin. Bëhet fjalë për Rudina Dembacajn dhe Mark Frrokun,...

Close