X

Fëmijët e Pasur të Instagramit/ Media britanike shkruan për luksin e të rinjve, mes tyre një shqiptar!

Përmes një artikulli të mirëdetajuar, “Daily Mail” rikthen vëmendjen për të disatën here te fëmijët e pasur të Instagram-it.

Nga Dubai në Tiranë, në fotografi shfaqen imazhet luksoze të një jetë të kamur, plot jahte, hotele të shtrenjta dhe makina nga më të fundit. Në mesin e tyre gjendet edhe Tur Kasa nga Tirana, i cili gjendet në një Rolls Royce me një shishe shampanjë të vendosur shkujdesur.

Tur Kasa nga Tirana
Tur Kasa nga Tirana
* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Magazine
Mblodhi eshtrat e partizanëve të vrarë në Malin e Zi dhe në Bosnje, dëshmia: Misioni im special në Jugosllavi si ‘koloneli i ushtrisë së vdekur’

Dashnor Kaloçi/ Publikohet historia e rrallë e Hysni Dajës, ish–ushtarak i lartë me gradën e kolonelit që ishte diplomuar në...

Close