X

3.4 milion € në Toyota Yaris/ Gjykata e Tiranës liron gjashtë të arrestuarit

Gjykata e Tiranës ka ndryshuar sot masën e sigurisë për 6 personat e dyshuar të rastit të bujshëm “Toyota Yaris”.

Sipas “BalkanWeb” se është vendosur “Detyrim Paraqitje” për kushërinjtë e shpallur në kërkim ndërkombëtar, Elvis dhe Alfred Vladin, si dhe për biznesmenin Alban Mollaymeri, Agim Çekajn, Klevis Cani dhe Edi Lika.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Emigrantët nga Iraku ndalohen në Vlorë, pas dy muajsh sakrifica për të mbërritur në BE

Policia e Vlorës ndaloi 38 emigrantë kurdë nga Iraku në fshatin Novoselë, ndërkohë që njëra prej tyre i tha BIRN...

Close