X

“Fluturon” Elvis Naçi, gjen fajtor për zjarret në Australi: Është skifteri, zog i shthurur dhe dembel…


Elvis Naçi ka gjetur fajtorin për zjarret në Australi.

Ai thotë se fajin e ka skifteri, që e cilëson një zog të shthurur dhe dembel, dhe që profeti Muhamed thotë se duhet asgjësuar.

Sipas Naçit, ngaqë është dembel, skifteri iu vë flakën pyjeve, për ta gjetur gati ushqimin.
Naçi në një video të publikuar në faqen e vet në Youtube, thotë se kjo është provuar edhe nga shkencëtarët.

Të shkretët skifterë tani, se po u panë nga ndjekësit e Naçit, rrezikojnë të asgjësohen.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Magazine
Fitoi zemrat e shqiptarëve tek “Dashuri e ndaluar” dhe “Lugina e ujqërve”, humb jetë aktori i njohur turk

Ndahet nga jeta në moshën 66-vjeçare aktori turk Recep Aktug, i njohur për rolin e tij në seriale si “Dashuri...

Close