X

VIDEO/ “Je super biznesmen”, Ami gëzon suksesin e Ermal Mamaqit, pas kaq kohësh një përgjigje për Bes Kallakun


Ermal Mamaqi për pak nxjerr në treg filmin e tij të sytë “I Love Tropoja”.

Bashkëshortja e tij, Amarda Toska ka zgjedhur ta urojë për suksesin në shitjen e biletave të premierës, përmes një video në rrjete sociale.

Por, me këtë rast moderatorja gjeti rastin për t’i kthyer edhe një përgjigje thumbuese Bes Kallakut.

“Gëzuar Ermal Mamaqi po të bëj gëzuar me limonadë sot. Urime sepse mora vesh që ka dyndje në biletat e I Love Tropoja. E vërtetove edhe këtë herë që je super biznesmen,”- është shprehur Amarda Toska.

Disa javë më parë, ishte Bes Kallaku ai që në një emision televiziv bëri një deklaratë aspak të pëlqyer për Ermal Mamaqin, duke e quajtur një biznesmen dhe jo një aktor humori.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
A do pranonte të prezantonte Festivalin e Këngës në RTSH? Arbana Osmani e zbulon për herë të parë

Arbana Osmani, e cila është një ndër vajzat më të dashura të ekranit shqiptar, ka zbuluar së fundi një sekret...

Close