X

“Mos gënje, s’të vjen turp”, shpërthen keq Mozzik ndaj Loredanës, familja e reperes arsyeja e ndarjes: Dashuria nuk njeh pare


Reperi Mozzik nuk ka zgjatur shumë, dhe menjëherë pas intervistës së Loredana Zefit në NIN, ka reaguar përmes një shkrimi drejtuar ish-gruas së tij, ku flet me tone të ashpra, duke i çjerrë maskën, sipas tij, një femre që ka mashtruar gjatë gjithë deklaratës së saj mbrëmjen e djeshme.

“Bona llaf, bona… Unë i kam 24 vjet, mashkull i një familje që m’ka msu sa ka vlerë familja e sa ka vlerë respekti e dashunia…kuptojeni niher n’jetën e juve që unë nuk jom person që ndikohem nga mediat portalet apo televizionet…

Kurrë sem kini pa tu reagu deri sot sa i përket jetës tem Private edhe kurrë s’keni mem pa…se karakteri jem osht beton… Copa copa me dërgun do njerz një intervistë, e pashë e kqyra e ndëgjova…

E ti shumë mirë e din e njerzt e tu e dinë se cilat jon arsyet që unë jom largu nga ti, e asnjëra nuk ishte nga ato që kam cekur. Rrafsh 3 vite isha për ty si në të mirë e të keq…dhe do isha ende po të mos bëje bërllog ti!

Unë i kam 24 vite jetë, asnjëherë sja kam dëshiruar vetes këtë martesë të shkurtër, por ja që jeta qenka vetëm befasia! Do ngelesh Nana e qikes tem, të uroj më të mirat në jetë. hera e fundit që flas për këtë temë!

Marre pom vjen mu, marre për ksi sene pa lidhje, filma serialë…po nuk lejoj as me tentu me ma njollos emrin tem e t’familjes tem. S’kom nevoj me ia tregu qka tek ma shumë”- shkruan Mozzik në rrjete sociale.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
“Ka raste që dua ta vras”, Arbana Osmani flet hapur për raportin me Eduart Grishajn: I vetmi njeri pa të cilin nuk do të mund…

Arbana Osmani ka vendosur që para se të rinisë programin e saj të përvitshëm tashmë, “Dua të të bëj të...

Close