X

“Ka raste që dua ta vras”, Arbana Osmani flet hapur për raportin me Eduart Grishajn: I vetmi njeri pa të cilin nuk do të mund…


Arbana Osmani ka vendosur që para se të rinisë programin e saj të përvitshëm tashmë, “Dua të të bëj të lumtur”, të realizojë një rubrikë pyetjesh për të gjithë ndjekësit e saj.

Moderatorja ka preferuar që t’i përgjigjet edhe një pyetjeje që flet për marrëdhënien e saj me Eduart Grishajn në ambientet e punës.

“Si është të punosh me Edin?”– i shkruan një ndjekës.

“Mirë është. Ka raste që dua ta vras, ka raste që do të më vrasë, por në fund është i vetmi njeri pa të cilin nuk do të mund ta bëja këtë emision,”– është përgjigjur moderatorja, duke na lënë të kuptojnë se përpos konflikteve, puna mes tyre ecën shumë mirë.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Renato Mekolli ka pëlqyer një konkurrente të “Hell’s Kitchen” dhe gjërat kanë ecur më shumë!

Tani që mbaroi sezoni i dytë i programit “Hell’s Kitchen” Renato Mekolli ka treguar disa të pathëna në lidhje me...

Close