X

FOTO/ E sulmuan të gjithë për Ermal Mamaqin, reagon për herë të parë Bes Kallaku


Ermal Mamaqi dhe Bes Kallaku janë në qendër të vëmendjes në median rozë, që pas deklaratës së këtij të fundit në emisionin “Shiko Kush Luan”.

Por, pasi iu kundërvunë mjaft njerëz, të showbiz-it ose jo, Bes Kallaku ka një mesazh filozofik.

“Nuk është ajo që ju ndodh, por ajo që ndodh në ju që bën ndryshimin,”– shkruan Bes Kallaku.

Ky reagim vjen, pasi Amarda Toska e thumboi përmes një videomesazhi, ku me krenari tregonte për suksesin e bashkëshortit të saj, duke e quajtur me tendencë “Super biznesmen”.

(Postimi i Bes Kallakut)

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
VIDEO/ “Je super biznesmen”, Ami gëzon suksesin e Ermal Mamaqit, pas kaq kohësh një përgjigje për Bes Kallakun

Ermal Mamaqi për pak nxjerr në treg filmin e tij të sytë “I Love Tropoja”. Bashkëshortja e tij, Amarda Toska...

Close