X

Gjendet i pajetë në dhomën e hotelit në Sarandë një doganier, kërkohej prej katër ditësh


Një doganier është gjetur i vdekur në doganën e Qafë-Botës. “BalkanWeb” raporton se doganieri është gjetur i pajetë në dhomën e një hoteli, në Sarandë.

Viktima është 63 vjeç, i quajtur Janaq, dhe po kërkohej prej katër ditësh.

Dyshohet se vdekja ka ardhur nga një atak kardiak.

Ndërkohë, policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe pritet të zbardhë shkaqet e vdekjes së doganierit.

(Foto ilustruese)

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Banorët e Postribës ngrihen në protestë: Firma gurore po na lë pa ujë të pijshëm

Banorët e Postribës në Shkodër kanë zhvilluar një protestë pasi një firmë gurore po dëmton ujin e pijshëm për gjithë...

Close