X

Florjan Binaj irritohet me mesazhin që i erdhi sapo hyri në Kosovë: Turp


Florjan Binaj është irrituar pa masë sapo ka kaluar kufirin për në Kosovë.

Aktori i njohur i humorit ka treguar se në telefon i ka ardhur një mesazh që i uron mirëseardhjen në Serbi.

Kjo nuk është hera e parë që i ndodh një gjë e tillë pas mesazheve “mirëserdhët në Greqi” që mori kur kaloi qafën e Llogarasë.

Binaj shprehet se një gjë e tillë është turp i madh për ata që e bëjnë dhe për ata që nuk bëjnë diçka për ta ndaluar:

“Skandalet nuk paskan fund…pas mesazheve mirëseerdhët në Greqi kur kalon qafën e Llogarasë, të shkosh në Kosovë dhe të të vijë mesazh nga operatorët shqiptarë të telefonisë, mirëseerdhe në Serbi, është për të plas mëlçia!!!!Turp për ata që e bëjnë dhe turp për ata që nuk e çbëjnë!!!TURP!!!”

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Arsyeja e ndarjes tradhtia?! Rivalja e Jonida Maliqit shprehet hapur: Më ka ngacmuar Romeo, s’kam dashur

E ftuar në emisionin “Semafor show” në RTSh, ka qenë këngëtarja Xheisara, e cila përflitet për një marrëdhënie me aktorin...

Close