X

U fut në sherrin mes moderatoreve, Rezartit nuk i del inati me Alketën

Dy postimet nga revista e Alketa Vejsiut për moderatoret Xhemi Shehu dhe motrat Vjollca, shkaktuan një bujë të madhe në rrjet dhe në media. Shumë nga personazhet e njohur të Shoëbizit janë përfshirë në debatin e tyre, mes të cilëve dhe Rezart Veleshnja.

Ditën e djeshme aktori postoi në Instastory një foto të vjetër të Alketës duke i dalë në mbrojtje Xhemit, Luanës e Marinës. “Alketa Vejsiu bio. Unë them se Eminem do e kishte zili Alketën për 320 km në orë të të folurit dhe do ishte krenar të bashkëpunonte me të”, shkruante Rezarti.

Atij ende nuk i ka dalë inati me Alketën dhe këtë e ka provuar së fundmi. Atij ende nuk i ka dalë inati me Alketën dhe këtë e ka provuar së fundmi. Ai ka publikuar një meme në Instastoryn e tij, në të cilën ka bashkuar moderatoren me një personazh tjetër dhe shprehet se ai ka kaluar rekordin e Alketës për të folurën me shpejtësi. “Joo thyhet rekordi e legjendës”, shkruan ai.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Jonida Maliqi e la, Romeo hakmerret! Zhduk kujtimin më të bukur që e lidhte me këngëtaren

Jonida Maliqi deklaroi pak ditë më parë se është beqare, duke i dhënë fund aludimeve në lidhje me Romeo Veshajn....

Close