X

Iu kthyen të gjithë kundra, reagon për herë të parë Alketa Vejsiu


Moderatorja e disa emisioneve në Klan Tv, Alketa Vejsiu ka qenë pjesë e fortunës mediatike që ka pushtuar lajmet rozë këto ditë.

Pasi u hakmorr me disa nga koleget që e ironizuan për paraqitjen e saj në Festivalin e RTSh-së, moderatorja është komentuar edhe nga personazhe të tjerë, si Rezart Veleshnja dhe Elton Deda.

Por, si një përgjigje për të gjitha lajmet që qarkullojnë, për vorbullën në të cilën është përfshirë, Alketa Vejsiu ka postuar një shprehje thumbuese, duke nënkuptuar një përgjigje për gjithçka ndodhi.

“Pasi të jeni kujdesur për ujin tuaj, do të mësoni vlerën e çdo pike,”- shkruan Alketa Vejsiu në profilin e saj në Instagram.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Alketa ‘i sulmoi’ të gjithë për ironitë, Elton Deda bën deklaratën e fortë për Festivalin e RTSh-së: Të qeshura me playback…

I ftuar në emisionin e mëngjesit në Top Channel “Wake Up”, Elton Deda ka zgjedhur të tregohet i sinqertë, duke...

Close