X

“Hiqen si të mbyllura”, Trejsi Sejdini e zhgënjyer nga shqiptarët: Jam ‘gocë blloku’ por s’kisha përkrahje! S’do t’ja dijë njeri po s’pate skandale


Ish-Miss Universe Albanai është shprehur e zhgënjyer për faktin se shqiptarët sipas saj s’e kanë mbështetur në garën ndërkombëtare që mori pjesë. E ftuar në “Glamour zone”, Sejdini u shpreh se shqiptarët priren të mbështesin vajzat që përfshihen në skandalë, por që hiqen si të mbyllura.

Shqiptarët zakonisht janë të prirur të mbështesin femrat që hiqen sit ë mbyllura por realisht nuk janë. Ato gocat e Bllokut. Unë jam goc Blloku por jam Miss Universe Albania dhe jam munduar të jetoj dhe jetën time pa dalë nga ajo e përditshmja. Nuk kam dahsur të ndikohem nga fakti që jam personazh publik. Është e vërtetë që shqiptarët nuk më kanë përkrahur aq sa do ta kishin bërë nëse do të ishte një skandal në mes. Gjithsesi unë në Miss Universe përfaqësova një komb të tërë jo Trejsin dhe isha në vend të 26. Ka dhe më mirë por kjo është një arritje. skandali ka shumë shikueshmëri, nëse ti përfaqëson një gjë të mirë s’do t’ja dijë njeri,”- tha ajo ndër të tjera.

Trejsi Sejdini përfaqësoi Shqipërinë në vitin 2018 dhe u rendit në vendin e 26 në Miss Universe. Emri i saj është lakuar pasi iu zbulua lidhja me Leonard Dukën, kreu i bandës së Romëve, me të cilin modelja deklaroi tashmë se ka shkëputur çdo lloj lidhjeje.

Momenti në video pas minutës 04;00

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Lei Kraja tregon jetesën e vështirë në Amerikë: Punoja…nuk më dilnin lekët

E ftuar mbrëmjen e djeshme  në emisionin “Soiree” ishte prezantuesja e njohur e ekranit, Lei Kraja. Ajo është kthyer nga...

Close