X

“Edhe allatet i tregoni, je bërë banal”, ndjekësja s’e mirëpret videon, Ermal Mamaqi ‘e turpëron’


Aktori i humorit, Ermal Mamaqi ka ndarë një video në rrjete sociale duke i bërë një rreng Irgen Çelës, por ndjekësit e quajnë një veprim të turpshëm.

Ju keni ik për lesh more. Tani edhe allatet i tregoni njerëzve,”- shkruan një ndjekëse në profilin e Ermal Mamaqit.

“Le nam!”– shkruan një tjetër.

“E ke bo bajat o Ermalito, je banal,”- vijon një tjetër.

Ndërkohë nuk ka munguar as komenti ‘pikant’ i aktorit të humorit, Mamaqit: “Ti ke aftësi të jashtëzakonshme… ti pe atë që ne nuk e pamë dot…”.

Postimi ka marrë mjaft komente, shumica prej të cilit e kritikojnë aktorin e humorit për vidon që u shpërnda me shpejtësi në rrjet.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Gjithçka për të shfryrë inatin, ja si promovohej vendi i sheikëve nga Alketa Vejsiu disa kohë më parë

Alketa Vejsiu u hakmorr hapur me tre moderatoret e njohura të televionit shqiptar, Xhemi Shehun, Luana Vjollcën dhe Marina Vjollcën....

Close