X

Alketa ‘i sulmoi’ të gjithë për ironitë, Elton Deda bën deklaratën e fortë për Festivalin e RTSh-së: Të qeshura me playback…


I ftuar në emisionin e mëngjesit në Top Channel “Wake Up”, Elton Deda ka zgjedhur të tregohet i sinqertë, duke dhënë opinionin e tij për Festivalin e 58-ë të RTSh-së.

“Muzikë e shtuar me playback, të qeshura me playback, duartrokitje me playback,”- ka thënë Elton Deda gjatë intervistës, duke thumbuar në këtë mënyrë dy organizatoret e këtij evinti për këtë vit, Vera Grabocka dhe Alketa Vejsiu.

 

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
“Hiqen si të mbyllura”, Trejsi Sejdini e zhgënjyer nga shqiptarët: Jam ‘gocë blloku’ por s’kisha përkrahje! S’do t’ja dijë njeri po s’pate skandale

Ish-Miss Universe Albanai është shprehur e zhgënjyer për faktin se shqiptarët sipas saj s’e kanë mbështetur në garën ndërkombëtare që...

Close