X

Kërkohej për fshehje të të ardhurave, prangoset 42 vjeçari në Durrës


Në Durrës është arrestuar një 42-vjeçar, i cili ishte i shpallur në kërkim për “Fshehje të të ardhurave”.

Nga Policia është prangosur A.H 42-vjeç banues në fshatin Gose të Kavajës, pasi gjykata e ka dënuar me katër muaj burg.

Njoftimi i Policisë:

Blutë arrestuan shtetasin A.H.,42 vjeç, banues në Gosë të Kavajës dhe i shpallur në kërkim për “Fshehjen e të ardhurave” Gjykata e Shkallës së Parë Durrës këtë shtetas e ka dënuar me 4 muaj burg për veprën penale “Fshehja e të ardhurave”.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës për veprime të mëtejshme.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
“Më doni ose më urreni”, mesazhet e koduara të 55 vjeçarit që vrau vajzën dhe dhëndrin

Detaje të reja janë mësuar nga vrasja e dyfishtë e ndodhur në Australi, ku babai vrau vajzën e tij dhe...

Close