X

“Kush e bëri këtë gjë, shkatërroi dy gonxhe”, miqtë e çiftit ngrenë dyshime për helmimin misterioz, ja postimet në rrjetet sociale

Pak ditë pas dasmës që familjen e të afërmit i mblodhi për gëzim, shtëpia e familjes Hajdari u mbush sërish, por këtë herë, për ta përcjellë nusen e re për në banesën e saj të fundit, vetëm 5 ditë pasi e morën në shtëpi.

Askush nuk di të thotë pse çifti i ri i sapomartuar, Olsian dhe Rezarta Hajdari u vetëhelmuan mbrëmjen e të enjtes pak ditë pasi kishin bërë edhe dasmën.

Nëna e dhëndrit të ri, që po lufton me jetën në spital, ka gjetur ciftin në gjendje të rëndë në banesë dhe ka lajmëruar të afërmit e policinë.

Teksa ngjarja mbetet ende misterioze dhe pritet qe përmirësimi i gjendjes së Olsianit të hedhë dritë për atë që ka ndodhur, miqtë që shkruajnë në rrjetet sociale ngrenë edhe dyshimin se mund të ketë qenë një person i tretë që mund të ketë pasur gisht në ngjarje. Nuk dihet asgjë deri më tani, teksa policia po vijon hetimet.

Ja postimet e miqve të ciftit:

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Planifikonte sulme terroriste në SHBA, Gjykata amerikane merr vendimin për 21-vjeçarin shqiptar

Fabjan Alameti, shqiptari 21-vjeçar që banonte në Nju Jork është dënuar me gati pesë vite burg. Më herët ai kishte...

Close