X

Ditëlindja e Taynës, reperja dhe mikeshat e saj e “djegin” deri në orët e para të mëngjesit


Tayna  feston ditën e lindjes me 14 dhjetorë dhe  ka mbushur plot 23 vjeç.

Reperja ditën e saj special e ka pritur mes mikeshave dhe ndodhej në qytetin e Tiranës.

Surpriza të shumta nga mikeshat e këngëtares, dhuratat ishin  një tortë më formën e kurorës.

“E gëzofsha ditëlindjen”- shkruan Tayna në një video ku tregon një buqetë me lule ku ishte shkruar emri i saj dhe në tortën me formën  e kurorës.

Reperja në vidiot e postuara ka treguar se festa me vajzat ka vazhduar deri në orët e para të mëngjesit.

Në një video reperja shfaqet duke derdhur një shapanjë.

Mikeshat kanë kërcyer e pirë së bashku, duke krijuar një natë të paharrueshme per Taynën.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Tha se kënga e saj ishte mizerabël, Rovena Dilo i kundërpërgjigjet Mustafa Nanos

Në emisionin e tij “Provokacija”, Mustafa Nano thumboi këngëtaren Rovena Dilo për bashkëpunimin e saj me Hit Man dhe Rolla...

Close