X

Del ekspertiza e vrasjes së Andi Zylyfit: Viktima mori 27 plumba, ndodhej në lokal kur u qëllua

Është zbardhur ekspertiza e atentatit në Peqin, ku mbeti i vdekur Andi Zylyfi. Viktima është qëlluar me 27 plumba dhe në momentin që është qëlluar ka qenë në lokal.

26-vjeçari Andi Zylyfi u vra një natë më parë me breshëri plumbash në afërsi të fshatit Përparim në Peqin.

Gjithashtu i plagosur mbeti shoku i tij, Ardit Uruçi, i cili mori një plumb në kokë dhe disa në këmbë. 23-vjeçari është transportuar në spitalin e Traumës ku edhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Nuk ndalen shkarkimet, Luftëtari largon trajnerin grek

Ka qenë vetë drejtori sportiv i Luftëtarit, Artur Dadaj, ka konfirmuar se presidenca ka vendosur të largojë Marantas pas rezultateve...

Close