X

“Ah mor zog si nuk të ra me e shiju….”/ Bes Kallaku “kujton” Zogun e Tiranës pas arrestimit, publikon skenën në film (Video)

Pjesë e filmit të Bes Kallakut “Falco” janë shumë personazhe VIP shqiptarë, mes tyre edhe aktorë.  Ndër personazhet më të njohura janë Arben Derhemi, Olsi Bylyku dhe ish-velina Rashel Kolaneci, Bleona Qereti, doktori i njohur Skerdi Faria por edhe ’ Zogu i Tiranës’, Hermes Nikaj.

Së fundmi aktori Bes Kallaku, ka publikuar një video, ku në film shfaqet edhe Zogu i Tiranës dhe ndaj tij shprehet:  ‘Ah mor zog si nuk të ra me e shiju filmin’ . Përmendim që Hemes Nikaj ndodhet në qeli.

Gjykata ka caktuar 15 ditë burg për Hermes Nikaj, i njohur ndryshe edhe si “Zogu i Tiranës”. Ai do të ballafaqohet me pronarin e servisit “BMW” dhe me 20-vjeçaren Neli për të shpjeguar gjithçka mbi skemën e prostitucionit për të cilën akuzohen.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Konfirmohet lidhja? Rudina Dembacaj fotografohet krah ish-deputetit Mark Frroku

Pasi lajmëroi se po divorcohet me babain e vajzës së saj, Aleksin, Rudina Dembacaj është përfolur për një lidhje të...

Close