X

FOTO/ Albano Bogdo bën ndryshim drastik në pamjen e tij, s’lë mangët as vetullën


Albano Bogdo, aktori i humorit ka bërë sërish ndryshime në pamjen e tij të jashtme. Pas heqjes të shumë kilogramëve, aktori ka vendosur të guxojë këtë herë, duke prerë flokët.

Kaçurelat e tij, me të cilat identifikohej ka vendosur t’i presë dhe të bëjë një model flokësh shkurt, që në fakt ka ngjallur shumë reagime në rrjet.

Edhe mjekrën aktori e ka hequr dhe ka lënë vetëm mustaqe. Duket ndryshe me këtë pamje të re, por edhe njërën nga vetullat e tij ai e ka qethur në një pjesë.

Albano Bogdo është pjesë e show “Klanfornia” dhe është një nga aktorët që pëlqehet më shumë.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/