X

Nxehet inxhinieri Meçe, kërcënon Aulon Kalanë: Do të të therim. Aktivisti: Ja ky është komunizmi


Debati mes aktivistit Aulon Kalaja dhe inxhinierit Arben Meçe doli tërësisht jashtë kontrollit në studion e “360 Gradë”, me fyerje dhe kërcënime.

Arben Meçe: Do të shkelim zotëri ta dish dhe do të therim se populli nuk të lë ti pish gjakun. Më folke ti mua për 50 vjet. Kush je ti? Të kemi shkelur dhe do të shkelim.

Aulon Kalaja: Ja komunizmi.

Arben Meçe: Beu ti, shko në popull si be do ta shohësh, do të zënë me hunj. Be ti. Idiot ke për të mbetur.

Aulon Kalaja: Nuk të shkon ky fjalor, je mosha e babait tim.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME
Hapja e llogarive në bankat e Zvicrës, Kryemadhi: Jam shumë e lumtur, të hapen dhe në Singapor e Mauritius

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, ka komentuar vendimin e Senatit të Zvicrës për hapjen e bankave në vendin e tyre....

Close