X

Priten përballje spektakolare, ja ndarja e vazove në Champions League për fazën me eleminim

Tashmë kanë përfunduar ndeshjet e vlefshme për Champions League, atje ku janë mësuar edhe ekipet e dala dhe që janë kualifikuar më tej. Kështu është bërë edhe ndarja e vazove për fazën me eliminim direkt.

Por nuk do të ketë vend për shumë qetësi, pasi premtohen menjëherë përballje spektakolare.
Kjo pasi në vazon e dytë dhe jo si favorite janë ekipe të nivelit të Realit të Madridit, Dortmundit, Çelsit, Altetiko Madridit, por pa lënë pas edhe Napolin e ri që drejtohet nga Gatuzo.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, SPORT
Kontrollet me radar, policia kap shoferin me shpejtësi 221 km/h në Tiranë

Policia e Tiranës ka vijuar kontrollet me radar në segmentin Sauk-TEG dhe ka kapur një shoferë që lëvizte me 221...

Close