X

Ngjarje e rëndë në Korçë, i riu rrihet me sende të forta në një lokal

Një ngjarje e rëndë është shënuar këtë mbrëmje në qytetin e Korçës. Një i ri është plagosur me sende të forta në një lokal.

Një person është paraqitur në një lokal të qytetit me dëmtime në kokë. Policia bën me dije se personi i gjymtuar dyshohet se është gjuajtur me sende të forta në një nga baret e qytetit juglindor.

I plagosuri është në gjendje të rëndë, ndërsa dëshmia e tij mbetet ende e paqartë për policinë. Grupi hetimor është në vendngjarje dhe po heton rastin.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
I publikoi plagjiaturën pak orë pasi u bë zëvendësministër/ Rrumbullaku debaton me Mukën

Pedagogu Olti Rrumbullaku u emërua ditën e sotme si zv/ministër i Arsimit, por pak orë më pas, paraardhësi i tij...

Close