X

Përcaktohet axhenda zyrtare, ja ku do të luhet derbi i kryeqytetit


Është përcaktuar axhenda zyrtare, për sa i përket derbit të kryeqytetit mes Partizanit dhe Tiranës, ndeshje kjo e vlefshme për javën e 15-të në Kategorinë Superiore.

Ndeshja do të luhet ditën e premte duke filluar nga ora 19:00, në stadiumin e ri Kombëtar “Air Albania”.

Edhe dëshira e të dyja klubeve ishte që kjo ndeshje të luhej pikërisht në këtë stadium, dhe kjo është pranuar edhe nga FSHF-ja.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in SPORT
Dy gola në fundjavë, Muriqi përfshihet së bashku me ish-lojtarin e Liverpul në formacionin e javës

Vedat Muriqi ishte sërish protagonist në radhët e Fenerbahçes. Sulmuesi i përfaqësueses së Kosovës realizoi një dygolësh në sfidën e...

Close