X

FOTO/ Me krahët e nxirë, Rudina Dembacaj përfundon në spital, e merr lehtë: Kafja e mëngjesit


Aktorja e njohur Rudina Dembacaj ka përfunduar në spital, ndërsa ka ndarë disa foto ku shfaqet duke marrë serum.

Duket se dhe këtë situatë Dembacaj e ka marrë me nota humori, pasi e quan serumin kafen e mëngjesit.

Siç shihet dhe nga pamjet që vetë Rudina ka shpërndarë, krahët e saj kanë marrë ngjyrë të skuqur, dhe tejet të irrituar, çka tregon se serumet po i merr prej disa ditësh.

Aktorja nuk na ka treguar më shumë për diagnozën e saj, por le të shpresojmë që të mos ketë asgjë serioze në shëndetin e saj.

Ndoshta mbingarkesa, me hapjen e një biznesi të ri, dhe koha që kërkon rritja e vetme e vajzës, ka bërë që të shfaqen shenjat e para të lodhjes.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
FOTO/ Sherr mes treshes Gjebrea, Vejsiu dhe Grabocka? Alketa jep mesazhin që se prisnim

Kohëve të fundit në media është përfolur shumë për një përplasje mes Ardit Gjebreas në njërën anë dhe Vera Grabockës...

Close