X

VIDEO/ Zjarr në një banësë në RoskovecNë Roskovec ka rënë një Zjarr në banesen e shtetasit Enver Hatija ne fshatin Suk .

Sipas njoftimevfe paraprake i janë djegur nga zjarri i madh rreth 1000 dengje bari si dhe nje furgon me karroceri.

Ne vendngjarje kanë shkuar forcat zjarrefikëse të Roskovecit dhe Patosit si dhe Kryeadministratori Bashkise Roskovec.

Zjarrëfiksit u munduan të izolojnë banesen e cila ndodhet afër  kasolles ku ndodheshin dëngjet e barit.

Zjarr ne nje banese ne Rozkovec

Zjarr ne nje banese ne Rozkovec

Publiée par Fakte Interesante sur Samedi 7 décembre 2019

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
“8 dhjetori”/ Presidenti Meta: Demokracia nuk negociohet, por vetëm mbrohet, mirënjohje të rinjve që shërbyen pas tragjedisë së 26 nëntorit

Presidenti Ilir Meta ka reaguar sot për 8 dhejtorin Dirën e Rinisë. Ai është shprehur se sot do të falënderojë...

Close