X

VIDEO/ Ylli Baka dhe Era Rusi prekin zemrat, këngë për tragjedinë e 26 nëntoritYlli Baka dhe Era Rusi i kanë mahnitur të gjithë me këngën e tyre të re, kushtuar tragjedisë së 26 nëntorit, kur një tërmet shkatërrimtar goditi Shqipërinë dhe për pasojë humbën jetën shumë njerëz.

Era dhe Ylli tregojnë që në fillim të klipit se të ardhurat e këtij projekti do shkojnë në ndihmë të një fëmije të mbijetuar që ka nevojë për arsim.

Projekti mban titullin “Në emër të shpresës” dhe kënga është shumë prekëse, po ashtu edhe videoklipi që tregon pasojat që la tërmeti.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
“Kur askush nuk më konsideronte, ti ma zgjate dorën”, Flori fjalë zemre Enedës pas fitores

Fituese e këtij edicioni të “Kënga Magjike” është Eneda Tarifa. Një tjetër trofe për Flori Mumajesin, që këtë herë u...

Close