X

U dëmtua nga tërmeti/ Shembet pallati 5-katësh në Shkozet, rrezik për banorët përreth (VIDEO)

Ditën e sotme është shembur pallati 5 katësh në Shkozet. Shembja e tij ishte e rrezikshme për banorët dhe zonat përreth. Ky pallat u dëmtua rëndë nga tërmeti i fuqishëm që goditi Shqipërinë mëngjesin e 26 nëntorit.

51 persona të vdekur, 913 të plagosur dhe 47 të shpëtuar, ky është bilanci i tërmetit.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Kishte krijuar skema mashtruese në Shqipëri, ekstradohet nga Danimarka shtetasi grek

Interpol Tirana, në bashkëpunim me Interpol Kopenhagen kanë ekstraduar nga Danimarka në Shqipëri një shtetas grek, për të cilin Gjykata...

Close