X

Rudina Dembacaj, probleme me policinë?! Fotografohet me një supermakinë luksoze e veshje firmato

Aktorja e humorit dhe moderatorja, Rudina Dembacaj, është fotografuar duke folur me një police. Nuk e dimë se për çfarë situate bëhet fjalë, por ajo shihet që po flet me një police dhe më pas Rudina zbret nga makina.

Nuk e dihet nëse policja i tërheq vëmendjen për diçka, si p.sh. përdorim celulari apo parkim i gabuar, ose mund ta njohë, ose… mund të jetë edhe fansja e Rudinës, sepse në fund të fundit edhe policët njerëz janë.

Gjithsesi, pas këtij momenti shihet Rudinën që zbret dhe mund të studiojmë me detaje edhe veshjen e saj në përditshmëri, ku edhe pse ajo ka preferuar stilin sportiv, duhet thënë që nuk i ka kursyer markat në vjeshje. Gjithashtu, edhe makina që ajo përdor duket se është një ato të tipit të fundit./Panorama Plus

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Eliza Dushku dyfishon donacionet për fondacionin e tërmetit

Banorët e Bostonit në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe studentët përreth kontribuuan për të ndihmuar Shqipërinë pas tërmetit me...

Close