X

Rita Ora arrin shifra marramendëse në dëgjimin e muzikës së saj

Këngëtarja e njohur shqiptare me fame botërore, Rita Ora, ka kohë që po sjellë muzikë të bukur për publikun gjithandej nëpër botë.

Me këngët e saj ajo ka arritur të bëhet një personazh mjaft i dashur dhe atraktiv për shumë fansa.

Madje së fundmi ajo ka ndarë me publikun një sukses, për të cilin ajo pa dyshim që është krenare.

Ajo ka treguar se ka arritur mbi një miliard dëgjime në platformën ‘Spotify’ dhe mbi 900 milionë dëgjime në kanalin Youtube, vetëm në vitin 2019.

Shifra këto mjaft të larta, sa i përket dëgjueshmërisë dhe padyshim një vit tejet u suksesshëm për këngëtaren e lindur në Prishtinë.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Rudina Dembacaj, probleme me policinë?! Fotografohet me një supermakinë luksoze e veshje firmato

Aktorja e humorit dhe moderatorja, Rudina Dembacaj, është fotografuar duke folur me një police. Nuk e dimë se për çfarë...

Close