X

Ngjarje e rëndë në Greqi, 36-vjeçari shqiptar gjendet i vdekur në burg

Një ngjarje e rëndë është shënuar në shtetin fqinj, Greqi. Një 36-vjeçar u gjet i vdekur në burg.

Shtetasi shqiptar është gjetur i vdekur sot në mëngjes në burgun e Agias në Hania. Autoritetet kanë lajmëruar se në trupin e shqiptarit nuk janë gjetur shenja të dukshme të dhunës.

Trupi i pajetë i 36-vjeçarit është transportuar drejt Spitalit të Hanias për ekspertizë mjeko-ligjore. Po vazhdojnë hetimet për ngjarjen tragjike.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
U dëmtua nga tërmeti/ Shembet pallati 5-katësh në Shkozet, rrezik për banorët përreth (VIDEO)

Ditën e sotme është shembur pallati 5 katësh në Shkozet. Shembja e tij ishte e rrezikshme për banorët dhe zonat...

Close