X

Veliaj nuk di të ndalet, shihni ç’mashtrim shpik për lyerjen e shkallëve në 4 të mëngjesit (video)

Videoja që e bëri Ramën, të marrë nofkën e një tirani delirant dhe Veliajn, atë të një sahanlëpirësi të pështirë, i ka djegur shumë keq kryebashkiakut, sa me sa duket ai po përpiqet të krijojë një përshtypje tjetër në publik. Gjatë një inspektimi të përbashkët me Ramën, ai la të kuptohet se kryeministri iu drejtua dikujt tjetër (videoja poshtë).

Por, duke mos u mjaftuar me këtë, ai është shfaqur me kërkesën e vet edhe te emisioni i Luana Vjollcës, për të përgënjeshtruar atë që të gjithë panë me sytë e tyre se, shefi i kishte thënë që t’i lyente shkallët që të nesërmen në orën 4 e 30 të mëngjesit.

“I pyetur: në “Shiko Kush LUAN”, nga fëmijët, se a i leu shkallët e pallatit që i tha kryeministri Rama, Veliaj u përgjigj duke thënë se kryeministri nuk e kishte pasur me të, por me administratorin e pallatit, i cili i leu brenda asaj dite.

“Ajo kërkesë nuk ishte për mua, në fakt, por ishte për administratorin e pallatit dhe ai i ziu e leu që atë ditë, jo në 4:00 të mëngjesit”- tha ai, duke iu skuqur fytyra më pak se disa ditë më parë.

 

/Lapsi.al/

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Juventusi pëson humbjen e parë sezonale, festë në Romë dhe Milano

U desh të vinte java e 15-të, që Juventusi të pësonte humbjen e parë sezonale dhe e bëri këtë mbrëmjen...

Close