X

Eneda Tarifa shpallet fituese e festivalit ‘Kënga Magjike’

Eneda Tarifa është fituesja e festivalit “Kënga Magjike 2019”.

Pas votimit të artistëve, jurisë dhe publikut triumfoi kënga “Ma zgjat dorën”. Në vend të dytë u rendit Anxhela Peristeri, ndërsa në vend të tretë Fifi.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME, LIFESTYLE
Mesi magjik në triumfin e Barçës, i merr fronin e golashënuesve Benzema

Barcelona kthehet të japë spektakël në La Liga dhe e bën këtë e udhëhequr nga Lionel Mesi, i cili ka...

Close